Komentáře

1 m-ali | Web | 11. dubna 2011 v 7:30 | Reagovat

Nojo, čekala jsi někdy.. od prosince že? Jak pak měli tu dovolenou.. tak necelý 4 měsíce.. Tyjo, to musí bejt pro tebe hrozný :D Vem si že já jsem je neviděla 7 měsíců, uáá, to je děsný.. :D :( Kterej koncert prosimtě není nejlepšíí :D ¦ Všechny jsou skvělý, jen ten, kde ti dá Mates ten klacek nebude skvělej! ;D :P :DD.. Je dobře že jsi se překonala a nechala je rozpuštěný, páč ti to strááášně moc sluší! ¦ Já když jsem to četla poprvý tak mi vůbec nedošlo že jel vlastně i tvůj brácha :O.. ježiši, to bych nechtěla, ten můj by měl takovejch keců na mý chování.. :D.. Vždyť jsi minule nadávala, že když sis ten prášek vzala tak tě to nejvíc štvalo, žes to tak neprožívala.. :D Tak teď nevim teda, jestli je koncert lepší s tim práškem nebo bez.. :D Ale nejvíc by se vždycky hodil prášek na pamatování, to i mě.. aby sis pamatovala i ty nejmenší detajly a pak to tady hezky vypsala.. ;D Hej přesně, na mapce to vypadá úplně lehce, a pak to nemůžeš pořádně najít.. :D Ale tak hlavní je, že jste tam nakonec došli, žejo.. :D Hej počkej co? Já myslela že v Americký bydlí Mates :D a on Coopiho krámek a Bolan.. no dobrý :D ale že tam prostě jen tak, mimochodem procházíte.. a najednou že jste na Americký, to mě taky dostává :D..  joo to jsou takový ty přilepený plakáty, to je nejhorší :/ právě chráněný proti nám, "trhačskejm" fanynkám.. :D :/ taky mi právě plno už jich nešlo strhnout.. :/ hej potom, co uvidíš jejich auto si uvědomíš že je uvidíš.. nebylo to tady už? :D To je dobrý že si to uvědomuješ podle dodávky.. :D Co až jednou uvidíš Matese dřív než tu dodávku? :D.. Nj, Ty, Marky a Aďa.. hještě před otvíračkou.. fanynky věrný se vždy poznaj.. :P :D.. My jsme do toho Dřevíče vůbec nespěchali protože jsme věděli, že jsou ještě u vás na Natrucu žj.. :D :/ :D.. Mě se ty žlutý plakáty líběj nahodou! :PPP akorát Mates na nich vypadá divně no :( :DD.. ale Coopi tam je brutální :) a Víťa tam je krutej :) :D.. A jak ty trička vypadaj? to jsou takový ty obyčejný s nápisem jen, jaks viděla? jaks říkalas minule jako? a kolik asi tak stály, když to zdražili? :D.. Hej pěkný.. :DD jsi se s nim měla rovnou vyfotit a říct o podpis Coopimu, stihla bys ho líp než po tom koncertě.. :D.. a s těma brejlema to bude to co jsem ti říkala, že je měl Mates od něj půjčený, asi! :) .. a nebo má taky brejle! :P .. no hej ten druhej plakát je prostě nejhezčí! Matesoj to tam strašně sluší :))))).. bych tě zabila kdybys ho měla! :/ :D.. Ano ano, Pat a Mat.. :Dbych chtěla vidět ten barák hlavně zevnitř jak vypadáá.. :D.. Nee tak se jednou převlečem a budem dělat že jsme nějaký deratizátoři, co musej projít byty.. a všechno mu to tam prosledujem.. :DD.. Joo v tý vinotéce pracuje Víťa, že? :D to to maj takhle hezky po kupě všechno, to je dobrý.. :D..                                  POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ :D (SNAD JEŠTĚ DNES :D)

2 Kikki♪ | Web | 22. dubna 2011 v 13:13 | Reagovat

Zavidím tu fotku s Matym♥ :)

3 m-ali | Web | 10. května 2011 v 15:47 | Reagovat

Fajn, zdál se mi sen o Mandrage, takže to bylo určitě nejaký znamení, že mám pokračovat ve slohový odpovědi.. :D

Nečekanej příchod Matese, dokážu si představit jaks musela vyvádět :DD Já nemůžu vždycky jak píšeš, že sis musela dát facku a nebo si zakrejvat pusu :D:D Když si to představim.. :DD..  Hej to zní jako kdyby ses lekla Páti.. :DD prej: pak tam přišla Patrika, docela jsem se lekla.. :DDD.. chudák :D No ty zrovna závid jí placky tyjo, když už je máš určitě taky (nebo budeš mít).. to já nemám šanci je sehnat :( .. jedině přes coopiho krámek :D Jenže jsem teď bez peněz a kvůli pár plackám dát poštovný 150,- se mi zrovna nechce.. Ono tam maj teda akci při nákupu nad 600,- deset placek zdarma, to je dobrý.. jsem si chtěla koupit tu tašku s tim banánem jestli víš.. :D A nakonec mi na ní nezbyly prachy.. a teď jí má jedna holka z NA! :O já čuměla, nechápu kde ji vzala.. Myslíš, že ji prodávaj ještě někde jinde? já ji jinde neviděla.. a že by ji koupila v retrofactu, to se mi nezdá.. =O No ale je docela malinká, tak bych byla asi naštvaná protože by se mi do ní nevešly školní věci.. :D Jenže ty větší jsou pak třeba za 1500,- pěknější .. :/.. Jsem nějak odbočila, ani nevim o čem jsem to původně psala :DD no nic :D..  
No vidíš, jak je Coopi milej :) :D.. nějakej ten Kečup.. taky dobrý :DD.. tak 250 je celkem dost, pokud sis nechtěla koupit nějaký tričko ne? :P :D.. i když pak to pití a všechno.. chápu chápu.. :D.. No vidíš :D:D teď dostáváš plakát zfarma k plakátu jinýmu, už ho nemusíš trhat ze stromu.. :DD Škoda že neměl ty krásný! takový ty druhý.. :D.. Joo a jaký placky sis koupila? kolik? :)) ti je závidíím :P :/.. chci tu s Matesem, s Víťou, s Pepou a s Coopim! :D.. a pak ještě takový jen s nápisama! :D.. Když přišel Víťas, nezakrejvala sis pusu?? ani facku sis nedala??? :DDD..
To musela mit mamka radost když jsi začala řvát do telefonu: "Uááá ty pičoo, Mateees uááá!! ty kráávo von je támhle..!" :D:D (nevim, jak jsi to přesně říkala.. ale pokud takhle-jako vždycky, tak dobrý.. :'DD

*POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ* :D :P

4 m-ali | Web | 14. května 2011 v 19:32 | Reagovat

Mates má nový boty? to ani nemám nějak prozkoumaný, nojo, tak když jsem ho viděla naposledy v srpnu :(:D.. Jo, to mohlo být vtipný, že ty básníš o Matesoj a Páťa zase o Pepoj.. :D Nojo, tak pořád lepší když by si o tobě říkal: To je zas ta šílená holka, než kdyby ti chtěl dát do držky.. :DD nevim proč, ale vždycky mě napadne prostě Bolanova agresivita.. :D.. Nojo, tak placky nejsou zadarmo, ale stejně nechápu, že ze 250,- (měla jsi 250,- doufám) ti skoro nic nezbylo.. :D To sis jich musela koupit. aspoň 7 ne? :D No s bráchou, to se nedivim žes byla naštvaná.. Protože kdyby přišel třeba můj táta s mým bráchou na koncert.. oO bože, bych se šla asi zahrabat někam, by si ze mě dělali prdel oba a ještě by je tam kritizovali..:/:D.. Nojo, to jsi je určitě odposlouchávala, jak spolu mluvili Mates a Cerveza.. ;D... Božee, co si musel Mates říkat, jestli slyšel jak komentuješ každej jeho pohyb :DD.. néé, tak ale měli jste se začít bavit s nima..:D.. (já bych k tomu odvahu nesebrala :DD).. kdyby tam byl Mates s Vítkem..tak to ještě jde, ale s manažerem, to ne.. :DD by mě ještě poslali do prdele..:D Navíc bych pořádně ani nevěděla o čem se bavit..:D.. Prej podívej se na něj, a kde je? já nevim.. :D:D:D:D z toho nejvíc nemůžu..:D.. áá bože :DD jaks za nim běžela.. :D.. Joo, ten známej oteec z tý kapely :D Jak jsme řešili jestli je to on.. :D A holky od nás ze třídy, když jsem jim to ukazovala říkaly, že vypadá jak jeden náš učitel z gymplu, akorát že starší.. :O což mi vůbec nepřipadá .. :D Nojo, tak jim to přece přej, já jim to taky moc přeju! (aha :D:D).. Jojo, tak Páťa byla určitě nejvíc šťastná když viděla na Bolana.. :D a viděla jsi alespoň na Matese teda? :O.. Od Desmod se mi líbí tamta jedna písnička.. :D Víc neznám.. :D joo, anatolian bubny, nejlepší je ten svítící kopák! ♥ :D..
*PP* :D

5 Danča | 28. září 2011 v 18:52 | Reagovat

Zrovna včera jsem chtěla jet na jejich koncert ale nevyšlo to do haje

6 Markéta L. | 22. října 2011 v 21:23 | Reagovat

och taková fantazie :) ale přeju vám to :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.