20.března // blablabla

20. března 2011 v 2:25 | Andy |  My diary
Je mi jedno, že to píšu sama pro sebe, že budu psát úplně nesmysly, hlavně že nebude jako poslední ten vydeptávající článek :( .. Úžasný, jak dlouho sem tu nic nepsala (skoro 2měsíce) :D .. No, během tu dobu nám nešel tejden pc.. teď už funguje, jenže sem přišla o všechno, co sem v něm měla :/ nejvíc naštvaná :'( .. Proto tady taky dávam k článku mojí strašnou fotku:D nic jinýho sem nevyhrabala a na netu nic hledat nebudu .. Měla sem i velkym zázrakem připravenej novej design, protože tenhle tady mam už fakt několik hodně měsíců:D z toho taky nic:(.. Před chvílí sem dopsala slohovku do češtiny - čim chci bejt :D .. Hodinu a půl sem to vymejšlela a přepisovala.. no ještě že mi to dovolila učitelka vzít domů, protože ve škole sem s mym mozkem vymyslela čtyři řádky totálních kravin:DD ... a teďka celá strana a čtvrt :D já mam vždycky v noci takovou psací náladu:D .. Jinak 7.dubna jedu do Plzně na MANDRAGE ♥ takže tu zase bude sloh :D .. a taky mam v plánu jet na ně do Prahy 24.4. , 28.5. - o tom sem ještě rodičům neřekla,ale snad to vyjde:) MUSÍ! :D .. a taky už mam lístky na Votvírák (17.-18.6.) :)) nejvííc natěšenost :) .. a nejžhavější novinka: Mandrage budou u nás na Kladně ^^ 2km od domuu!! nevěřila bych, že budu mít takový štěstí :)) ale fakt paráda, že je to 16.6. - den před odjezdem na Votvírák :D dlouhooou dobu je neuvidim:DD... No nic, ukončim ty bláboly:D další článek za měsíc:D ..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Sima | Web | 27. března 2011 v 19:36 | Reagovat

To nikomu nezávidim, když se jim rozbije počítač a přijdou o všechno, my sme měli kompa několikrát v opravně, ale naštěstí nikdy mi z něj nic nezmizlo a když jsem ho tam dávala naposled, tak jsem si důležitý data rači zálohovala :)
Ale je to škoda, že sme přišli o určitě hezkej desing :) Snad vyrobíš nějakej novej :)
A jinak se máš, že už máš lístky na Votvírák doma :) já furt váhám jestli mám jet nebo ne ... jela bych určitě hned, ale to místo a navíc sama se mi tam moc nechce :(
No, tak za měsíc se tu stavim, přečíst "sloh" o koncertu z Mandrage :D
Měj se :)

2 m-ali | Web | 5. dubna 2011 v 21:56 | Reagovat

Nepíšeš to sama pro sebe, píšeš to pro mě a pro plno dalších zvědavejch blogerek :P..
No já taky na blog článek po sto petech :D jsem se rozhodla napsat a komentovat články druhejm :D.. Ta fotka je úžasná, máš ji na fb? já ji neviděla, dej ji tam, prosím! ♥ Jsi krásná, závidim ti ty tvoje vlasy! ♥ :)  Hej tyjo nechtěla bych, tos to neměla ani na flešce zálohovaný?? Ale tak alespoň mobil to nejdůležitější jistí, ne? :D.. A toho designu je škoda :(.. psalas že bys chtěla být profesionální fanynka nebo špion Mandrage ne? :D :P Na ty koncerty jsme si už psali, závist prostě! :P

3 super | 19. dubna 2011 v 14:24 | Reagovat

NEČTĚTETO! V NEJBLIŽŠÍ PÁTEK POLÍBÍŠ SVOU ŽIVOTNÍ LÁSKU. ZÍTRA BUDE NEJLEPŠÍ DEN TVÉHO ŽIVOTA. POKUD JSI TOHLE ZAČAL/A ČÍST,MUSÍŠ UDĚLAT TOHLE:1. řekni své jméno 10×2. řekni jméno své matky 5×3. řekni jméno své lásky 3×4. pošli to do čtyřdalších skupin.......Když to uděláš,tvá láska tě v ...nejbližší pátek políbí. Kd...............y.........ž...t...ohl...e přečteš a nepošleš to,budeš mít velkou smůlu. Pošli to 5skupinám do 143 minut. Když budeš hotov/a stiskni klávesu F6 a jméno tvé lásky se objeví v velkými písmeny Na obrazovce. To je tak divný, PROTOŽE to vlastně funguje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.